...nastartuje svoji KARIÉRU u nás...

Technolog

TECHNOLOG

  • technické znalosti, navrhování výrobních procesů
  • vývoj nových řešení a zaměření na tvorbu technologických postupů
  • normováním a zpracováváním technické výkresové dokumentace
  • znalost materiálů
  • čtení výkresové dokumentace
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • cizí jazyk výhodou
Metrolog

METROLOG

Pracovní náplň:

  • Kalibrace pracovních měřidel.
  • Provádění kontrolní a dozorčí činnosti v oblasti metrologických činností organizace.
  • Kontrola ostření nástrojů, vstupní kontrola měřidel a vybraných nástrojů.
  • Evidence měřidel, kategorizace a značení.
  • Zpracování měřících postupů.
  • Vystavování protokolů z UT zkoušek.
  • Schvalování protokolů o výsledcích zkoušek výrobků.

Požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání se strojírenským zaměřením.
  • Výhodou školení Metrolog.
  • Znalost zásad kontroly a seřizování měřidel.
  • Počítačová způsobilost.
Montér / Montér na externích montážích

MONTÉR / MONTÉR NA EXTERNÍCH MONTÁŽÍCH

  • Montážní pracovník s praxí v kusové výrobě
  • Důslednost a technická zdatnost
  • Kompletace celků, regulování, broušení, lícování, škrábání
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Vazačský průkaz, Jeřábnický průkaz, Práce ve výškách
  • v případě externích montáží, výjezdy k zákazníkům po celém světě
Obchodní zástupce - RJ, AJ

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - RJ, AJ

  • Každodenní komunikace se zákazníky
  • Řízení přípravy podkladů pro nabídky
  • Příprava nabídek
  • Řízení zakázek:
  • Zpracování objednávek
  • Expedice, fakturace
  • Správa pohledávek
  • Asistence při zpracování nabídek větších rozsahů
  • Administrativní podpora služebních cest

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Cizí jazyk – minimálně středně pokročilá úroveň
  • PC gramotnost – střední pokročilost (Excel, Word, Outlook, práce s internetem aj.)
  • Komunikační a administrativní dovednosti
  • Znalost obchodní komunikace
  • Základní orientace v technické dokumentaci
Specialista marketingu ve strojírenství

SPECIALISTA MARKETINGU VE STROJÍRENSTVÍ

  • získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech, monitoring konkurence a celého trhu,
  • vytváření marketingové analýzy vedoucí ke zvýšení profitu společnosti,
  • hledání nových řešení pro propagaci,
  • příprava podrobných reportů,
  • spolupráce na tvorbě marketingového a obchodního plánu,
  • analýza prodeje,
  • vyhodnocování efektivity marketingových činností,
  • podpora prodejců - obchodních zástupců,
  • analýza vnějších a vnitřních činitelů (SWOT analýza),
  • vyhledávání příležitostí na trhu,
  • vytváření optimální marketingové strategie,
  • příprava a realizace aktivit pro zvýšení prodeje.

Požadavky:

  • seniorní zkušenost na pozici specialisty marketingu nejméně 2 roky,
  • min. středoškolské vzdělání ideálně technického směru (strojírenství),
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni slovem i písmem (denní styk se zahraničím),
  • kreativita, flexibilita, ochota cestovat do zahraničí,
  • vysoké komunikativní a prezentační dovednosti.
Horizontkář

HORIZONTKÁŘ

  • Samostatné seřízení, obsluha a plnění pracovních úkolů na stroji
  • Spolupráce při organizaci a optimalizaci výroby na daných strojích

NABÍZÍME:

25+2 dní dovolné
Závodní stravování
Příspěvek na očkování
Parkování v areálu zdarma
Poloha v centru města
Flexibilní pracovní doba
Příspěvky na rekreaci dětí
Active pass
Active pass
Závodní lékařská péče
Odměny za pracovní a životní jubilea
Možnost ubytování

KONTAKTNÍ OSOBA:

Denisa Havránková - personalista
Tel: 532 167 335
Mob: 725 837 389
Email: osobni@smeral.cz
Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu se směrnicí GDPR.