Logo Šmeral

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Představení společnosti Šmeral Brno a.s.

Šmeral Brno a.s. je firma s tradicí již od roku 1861. Za svoji více než 150-letou historii prošla naše společnost dlouhým vývojem svého zaměření, který začal slévárenskou výrobou, následovalo doplnění o strojírenskou výrobu až po rozhodnutí vyrábět tvářecí stroje vlastní značky v roce 1925.

V současnosti jsou základem našeho  výrobního programu tvářecí linky na klíč automatizované pomocí robotů nebo transferů a samostatné tvářecí stroje a další zařízení pro kovárny. Např. lisy a buchary pro zápustkové kování za tepla nebo kovací válce. Šmeral Brno je přední světový dodavatel strojů pro příčné klínové válcování ocelí a hliníkových slitin.

Důležitým segmentem našeho výrobního programu jsou generální opravy a modernizace jakýchkoli tvářecích strojů bez ohledu na jejich značku, typ či stáří. Zbývající výrobní kapacity společnosti jsou využívány pro strojírenskou a slévárenskou výrobu na základě individuálních požadavků zákazníků.

Převážná část produkce společnosti je exportována na rozvinuté trhy celého světa (SRN, Itálie, Velká Británie, Španělsko, Francie, Rakousko, Polsko, Maďarsko, Rusko, Turecko, USA, Japonsko, Jižní Korea, Thajsko, Malajsie, Čína, Argentina, Brazílie, Saudská Arábie, Indie, Alžírsko, Egypt ad.).

Naše společnost v současné době zaměstnává přibližně 500 pracovníků a patří v jihomoravském regionu mezi významné zaměstnavatele. Našim zaměstnancům umožňujeme osobní rozvoj prostřednictvím účasti na školeních vhodných pro jejich pracovní zaměření a nabízíme řadu zaměstnaneckých benefitů. V rámci společenské odpovědnosti se finančně spolupodílíme na řadě projektů v našem regionu. Úzce spolupracujeme s podnikovou odborovou organizací a podporujeme aktivity určené našim bývalým zaměstnancům.

Od května 2016 byl jmenován generálním ředitelem naší společnosti Ing. Jiří Zoufalý.


Informace: Provozování distribučních soustav


Další aktivity


Podporujeme pravidelné setkávání bývalých zaměstnanců

Podporujeme významné akce konané v našem regionu

Podporujeme osobní růst našich zaměstnanců

Copyright © 2017 Šmeral Brno a.s.

 

POHOTOVOST

+420 724 027 880

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Web vytvořil: Web147.cz

We use cookies to customize web content and traffic monitoring by means of Google Analytics. More about how Google uses cookies see here. OK